Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

ekşioğlu ortak sağlık güvenlik birimi ltd şti Bilgileri - Ürünleri - Kampanyaları - İlanları - Firma Profili - TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
ekşioğlu ortak sağlık güvenlik birimi ltd şti
FİRMA BİLGİLERİ / FIRM INFORMATION
22.09.2021 Tarihinde Üye Olup 173 Kere İncelendi.
Firma Bilgileri / Firm Information
Firma / Firm
:
ekşioğlu ortak sağlık güvenlik birimi ltd şti
Yetkili / Authorized
:
Ercan EKŞİOĞLU
Telefon / Phone
:
02163099797
Faks / Fax
:
02163771453
Sektör / Sector
:
İnşaat Sanayi
Şehir / City
:
İstanbul Firma Rehberi
Web
:
E-Posta / E-mail
:
info@eksiogluosgb.com
Adres / Address
:
Batı Mah. Hatboyu Cad. No:20/A Pendik-İstanbul
EKŞİOĞLU Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd. Şti. EKŞİOĞLU OSGB olarak 2016 yılının hemen başında faaliyet hayatımıza başladık. EKŞİOĞLU OSGB Çalışma Bakanlığı’ndan yetkilendirilmiş; işyerlerinin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve yardımcı sağlık personeli ihtiyacını karşılamak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili firmalara danışmanlık hizmeti sunmak adına kurulmuş bir kurumdur. Amacımız, hizmet sağladığımız çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve önceliklerini saptayarak uygun, pratik, etkin OSGB çözümleri üretmektir. Sorunlara proaktif yaklaşarak işyeri ve çalışanların güvenliğini, iş kazası ve meslek hastalıklarının kontrol altına alınmasını hedefleyen kurumumuz, bu bağlamda tüm gereklilikleri risk faktörlerini göz önünde bulundurarak sağlamaktadır. VİZYON Tüm personellerin meslek hastalığı ya da iş kazası riski bulunmadan, verimli şartlar altında çalışabileceği güvenli bir iş ortamı oluşturmak. MİSYON Öncelikli faktörler belirlenerek tüm personele gerekli eğitimi sağlamak ve iş güvenliği hakkında bilgilendirmek. İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası ile iş yerlerinde en doğru çalışma alanını oluşturmak. Düzenli risk analizleri yaparak etkili bir İş Sağlığı ve Güvenliği iletişim sistemi kurmak. İş Sağlığı ve Güvenliği Tedbirlerinin yerine getirilmiyor olmasından kaynaklı şirketlerde oluşabilecek maliyetleri düşürmek adına, ilgili konularda işverene tavsiyelerde bulunmak. POLİTİKA EKŞİOĞLU OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, işverene sunduğu en iyi çözümler ve personele sağladığı mutlu çalışma ortamı ile daha güvenli yarınlar için faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışılan tüm firmalara karşı şeffaf olmak ve doğru bilinenler için mücadele vermek bir Ekşioğlu OSGB önceliğidir. Kişisel ilişkilerde duyarlı olarak başarılı sonuçlar için ekip ruhu ilkesiyle hareket etmek, kurumun önemsediği ilkeler içerisindedir. Tüm personellerin Ekşioğlu OSGB bünyesinde çalışmaktan memnuniyet duyması, çalışanların kendilerini geliştirmeleri için onlara en iyi ve en eşit imkanları sağlamak, şirket politikalarında öncelikli yere sahiptir. Dinamik ekibimiz ile birlikte müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. EKŞİOĞLU OSGB, önce insan prensibiyle, en iyi çözümler üretmeyi ve hizmet verdiği firmalara sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu amaçla yönetim kadromuzun taahhütleri şunlardır: Bağlı olduğu yasal yükümlülükleri eksiksiz şekilde yerine getirmek, İnsan sağlığı ve çevre koşullarına zarar gelmemesi adına çalışmalar yapıp hizmet verilen firmalara destek sağlamak, Mevcut sistemin izlenmesi, gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan sistematiği kurmaktır. Ana stratejimiz, sektörde önde gelen, değer verilen, çalışma sistemi ile fark yaratan şirketlerden biri olmaktır. Tüm kurumlara İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri kapsamında kendi geliştirdiğimiz takip süreci ile kontrol sağlamaktayız. Ekşioğlu OSGB maksimum kalitede İSG / OSGB hizmeti sunmak adına kurulmuştur. İlke ve değerlere saygılı olmak firmamızın en temel prensibidir.

Anahtar Kelimeler / Keywords : -


Firmanın henüz ürünü bulunmamaktadır.


Firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.


Firmanın henüz kampanyası bulunmamaktadır.
ekşioğlu ortak sağlık güvenlik birimi ltd şti Google Maps Haritadaki Yerimiz


Bu firma henüz haritadaki yerini belirlememiş.
Ürünlerimizden
İlanlarımızdan
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
Toplam Ürün İzlenme
:
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.
yazılım ve tasarım Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0 ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss