Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

DÖNÜŞÜM YÖNETİM MERKEZİ Bilgileri - Ürünleri - Kampanyaları - İlanları - Firma Profili - TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
DÖNÜŞÜM YÖNETİM MERKEZİ
FİRMA BİLGİLERİ / FIRM INFORMATION
03.07.2024 Tarihinde Üye Olup 13 Kere İncelendi.
Firma Bilgileri / Firm Information
Firma / Firm
:
DÖNÜŞÜM YÖNETİM MERKEZİ
Yetkili / Authorized
:
Özhan Atalay
Telefon / Phone
:
0 532 237 24 89
Faks / Fax
:
0 532 237 24 89
Sektör / Sector
:
Diğer Sektörler
Şehir / City
:
İstanbul Firma Rehberi
Web
:
E-Posta / E-mail
:
donusumyonetim@yandex.com
Adres / Address
:
Merkez /istanbul
Yeniden Yapılanma, Maliyet Azaltma, Karlı Büyüme Yönetim Danışmanlığı Bir firmanın daha iyi ve verimli yönetilebilmesi firma içindeki kaynaklarla sağlanamadığında, bu işlerin bir dış göz ile incelenmesi gerektiğinde Yönetim Danışmanlığı hizmeti söz konusudur. Yönetim danışmanlığı; organizasyonun hedeflerine ulaşabilmesine, her konuda performansını arttırabilmesine, veya yeni bir proje, yeni bir tesis, yeni bir ülkede yapılanma, yeni bir alanda yapılanma türünde geçici ancak yoğun tecrübe ve bilgi gerektiren ihtiyaçlar çıktığında firmaya dışarıdan geçici katkılar sağlar. Yönetim Danışmanlığı; genellikte işletmede direkt olarak görünmeyen problemleri bularak çözüm adımlarını önermeye odaklıdır. Ancak bazen uygulama adımları da bir fiil takip edilebilir, geçici yönetim (interim management) ile yeni düzen oturtulana kadar tüm adımların günlük işlere karışmadan doğru atılması sağlanır ki ben çoğunlukla yürütme fazını da üstlenmekten imtina etmiyorum. Bu şekilde alınan kararların doğruluğunu da zaman içinde test ederek güncelleme şansımız oluyor. Diğer hizmetlerimiz : Verimlilik artışı , Yeniden yapılanma , Karlı büyüme danışmanlığı , Kurumsal dönüşüm , İş dönüşümü , Kurumsal yeniden yapılanma ,yapılandırma , Alacak yönetimi , Stok yönetimi , stok kontrolü , Aile şirketlerinde Yeniden Yapılanma ve Kurumsallaşma Hizmetleri Zarar göstermeye başlamış firmalarda olumsuzlukların görünmeyen nedenlerini tespit etme ve çözüm geliştirme, Reconstructring, Restructuring Karlı firmalarda iş modelini sorgulayarak maliyetleri azaltma, karlılığı arttırarak büyüme, pazar payını arttırma Krize yakalanmış şirketlere acil müdahale ile kriz yönetimi Arzu edildiği gibi gitmeyen firmalara Yön Değişikliği – Turnaround Management Bir türlü büyüyemeyen firmaların pazar stratejisinin incelenmesi, tanı ve tespit hizmeti, yeniden yapılanma Kriz Anlarında Geçici Üst Düzey Yöneticilik – Crisis Management, Interim Management Özel Projelerin Yönetimi – Interim Management, Special Projects Management Zayıf Satışların Nedenlerinin Bulunması, çözüm geliştirme Karlı Büyüme Stratejisi Geliştirme ve Uygulama Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği

Anahtar Kelimeler / Keywords : -


Firmanın henüz ürünü bulunmamaktadır.


Firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.


Firmanın henüz kampanyası bulunmamaktadır.
DÖNÜŞÜM YÖNETİM MERKEZİ Google Maps Haritadaki Yerimiz


Bu firma henüz haritadaki yerini belirlememiş.
Ürünlerimizden
İlanlarımızdan
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
Toplam Ürün İzlenme
:
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.
yazılım ve tasarım Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0 ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss