Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

İmar Barışı Bilgileri - Ürünleri - Kampanyaları - İlanları - Firma Profili - TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
İmar Barışı
FİRMA BİLGİLERİ / FIRM INFORMATION
10.08.2018 Tarihinde Üye Olup 567 Kere İncelendi.
Firma Bilgileri / Firm Information
Firma / Firm
:
İmar Barışı
Yetkili / Authorized
:
Sinan ARI
Telefon / Phone
:
05462522516
Faks / Fax
:
02241111111
Sektör / Sector
:
Mimarlık Hizmetleri
Şehir / City
:
Bursa Firma Rehberi
Web
:
E-Posta / E-mail
:
bican2121@gmail.com
Adres / Address
:
Karaman Mh.Koray Sk.No : 1 Nilüfer Bursa
Kadastro müdürlüğü ve tapu müdürlüğünde işlemlerin yapılası için istenilen evraklar 1) YAPI KAYIT BELGESİNİ vatandaş getirmiş ise, (ORJİNAL RENKLİ OLACAK), Ada nosu, parsel nosu kontrol edilecek (hangi bağımsız bölümler için verildiğine dikkat edilecek.) – Tapu kaydı istenilecek ve Ada ve Parsel numaralarının yapı kayıt belgesi ile örtüştüğüne bakılacak. – Harita Mühendisi veya Lisanslı bürolarca getirilen dosyalarda mutlaka sözleşme aranacak. – Sözleşmeye uygun olarak Damga vergisinin yattığına bakılacak. – Zemin Tespit Tutanağı krokisi olacak (Bu krokide “taşınmazın imar planında umumi hizmet alanlarına denk gelen kısmı yoktur.” şeklinde beyan alınıp kaşe ve imzası bulunacak. 2)Tapuya gönderilen yazı ekinde EK-3 Tapu kayıt belgesi bulunacak, Ek-5 ile ilgili belediyesince sadece yola terki olanlar için “Yola Terki” yapılmıştır, yazısı aranacak. 3) Parsel üzerinde Ruhsatlı yapı var ancak bu ruhsatlı yapı üzerine kaçak ilave yapı eklendi ise kaçak katların, Yapı Kayıt Belgesi ve ruhsatlı katların ilgili belediyesince tasdikli ve onaylı Yapı kullanma izin belgesi olacak ve toplam yapının tamamının cins değişikliği yapılacaktır. 4)Komşu parsele tecavüzlü bina var ise komşu parsel maliklerinin muvafakatı istenecek. 5) Yapı Kayıt belgesi için ödenen meblağ kadar bir bedeli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın muhasebe birimine yatırıldığına dair belge, aynı cins değişikliği yapılacaktır. 6)Karma olarak talep edilen (oturma raporu + yapı kayıt belgeli binalarda) beyannamenin düşünceler kısmına hangi katların yapı kayıt belgesine istinaden cins değişikliği yapılması belirtilmelidir. NOT: Terk işlemi yapılacak parsellerde Ek-2 hazırlanıp Çevre Şehircilik Bakanlığı ve ilgili belediyelerde terk işlemi tamamlandıktan sonra (tescil) belediyeden terk edildiğine daire yazı (imar durumu) alınacak. NOT: Kadastro harç miktarı sözleşmenin %10’u kadardır. geniş bilgilendirme için linkleri ziyaret ediniz. https://imaraffi.tr.gg https://imarbarisicom.tr.gg https://imar-barisi-com.tr.gg

Anahtar Kelimeler / Keywords : -


Firmanın henüz kampanyası bulunmamaktadır.
İmar Barışı Google Maps Haritadaki Yerimiz


Bu firma henüz haritadaki yerini belirlememiş.
Ürünlerimizden
İlanlarımızdan
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
2
Toplam İlanımız
:
1
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
142
Toplam Ürün İzlenme
:
288
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.
yazılım ve tasarım Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0 ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss