Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

Demir Teknik İnşaat Vibratörü - DEMİR TEKNİK SERVİS - İlan Detay TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
DEMİR TEKNİK SERVİS
Demir Teknik İnşaat Vibratörü
İLAN BİLGİLERİ
07.03.2016 Tarihinde Eklendi 1817 Kere İncelendi.
İlan'a Ait Bilgiler.
İlan Sahibi Firma
:
DEMİR TEKNİK SERVİS
İlan Başlığı
:
Demir Teknik İnşaat Vibratörü
İlan Türü
:
Satılık İşyeri Makinesi
Şehir
:
Kocaeli Firma Rehberi
Firma E-Posta
:
info@demirteknikservis.com.tr
Firma Web Sitesi
:
http://www.demirteknikservis.com.tr
Firma Telefon Numarası
:
0262 435 80 08
İlan İstatistik
:
07.03.2016 Tarihinde Eklendi 1817 Kere İncelendi.
Firma Adres
:
Atatürk Bulvarı Çiftlik Mah. No:382A İhsaniye / Gölcük / KOCAELİ
Demir Teknik İnşaat Vibratörü Demir Teknik Servis firması olarak 2010 yılında; inşaat makinaları , ekipmanları ve küçük el aletleri servis ve bakım alanında başladığımız serüvenimize, bugün Kocaeli Gölcük ilçesinde devam etmekteyiz. 2012 yılında bşladttığımız AR-Ge çalışmalarımız neticesinde; elde ettiğimiz deneyim ve iş geliştirme yetenekleri sayesinde, bugün üretimini ve bakımını yaptığımız Demir Teknik inşaat vibratörü, beton vibratörleri, frekans konvertörleri sektöründe öncü olma yolunda yürümekteyiz. İnşaat sektöründe sıkça kullanılan Demir Teknik İnşaat Vibratörü ve el aletlerinin yanı sıra; beton sıkılaştırma makinalarınnda tamiri bakım ve servis hizmetlerini de yerine getirmekteyiz. Demir Teknik Destek Misyonu Kuruluşumuz olan 2010 yılınan beri; sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek adına yoğun AR-GE çalışmalarına girdik ve bu çalışmalar 2012 yılında zirve yapıp, neticesinde birçok ürünün üretilmesiyle sonuçlandı. Üretimini yaptığımız dayanıklı ürünlerle; müştri mennuniyetini en üst düzeyde tutmuş, müştri odaklı çalışmayı da presnsip olarak belirlemişizdir. Bu kapsamda ürettiğimiz Demir Teknik İnşaat Vibratörü özelliklerini aşağıdak gibi sıralayabiliriz; • Demir Teknik İnşaat Vibratörü; hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir, • Demir Teknik İnşaat Vibratörü; basit kullanım ekranı ve ikaz lambalarına sahiptir, • Demir Teknik İnşaat Vibratörü; çarpma, nem, dış darbe ve diğer dış etkenlere sahiptir ve ayrıca atif çalışan bir soğutma sistemi vardır. • Demir Teknik İnşaat Vibratörü; sağlam bir çelik kasaya sahiptir ve şehir şebeke dalgalanmalarına karşı koruma aksamı mevcuttur. İnşaat vibratörlerimizin; kullanımları gayet pratiktir. Üzerindeki sağlam elektronik aksam cihazın uzun yıllar kullanımını sağlar. Üzerindeki cihaz koruma şalteri, aşırı yüklere karşı koruma sağlar ve pulse akımlarına karşı da korumalıdır. Kısa devre, topraklamaya da cihaz aynı şekilde cevap verir. Cihaz dayanıklı malzemelerden yapıldığı için çok uzun zaman bakım istemez. Demir Teknik Servis firması; işinde uzmanlaşmış ve yaptığı AR-GE çalışmalarıyla da birçok firma tarafından referans gösterilen bir firmadır. Konusunda uzman olduğumuz ürünlerin satış, bakım, tamir ve servis garantisiyle çıktığımız bu yolda tüm sektmre hakim olmak ve ürünlerimizi yaymak tek amacımızdır. Arkasında Demir Teknik Destek garantisinin olduğu diğer marka ve model ürünlerle de sizi web sayfamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Kocaeli Firma Rehberi'dan Olup 168 Kez İncelendi.
07.03.2016
Kocaeli Firma Rehberi'dan Olup 168 Kez İncelendi.
07.03.2016
Kocaeli Firma Rehberi'dan Olup 168 Kez İncelendi.
07.03.2016
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
1
Toplam İlanımız
:
3
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
5367
Toplam Ürün İzlenme
:
1156
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.

Bu web sitesi Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0
ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                İlanlar Rss