Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

Okul Koçum Eğitim Platformu Bilgileri - Ürünleri - Kampanyaları - İlanları - Firma Profili - TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
Okul Koçum Eğitim Platformu
FİRMA BİLGİLERİ / FIRM INFORMATION
13.05.2023 Tarihinde Üye Olup 874 Kere İncelendi.
Firma Bilgileri / Firm Information
Firma / Firm
:
Okul Koçum Eğitim Platformu
Yetkili / Authorized
:
Osman Sarı
Telefon / Phone
:
05064536637
Faks / Fax
:
05064536637
Sektör / Sector
:
Eğitim Danışmanlık Ve Değerlendirme
Şehir / City
:
İstanbul Firma Rehberi
Web
:
E-Posta / E-mail
:
okulkocum@gmail.com
Adres / Address
:
Düğmeciler, Yusuf Efendi Çiftliği Sk. Eyüpsultan İstanbul
Okul Koçum Eğitim Platformu 2013 yılında temelleri atılan okul ve sınav odaklı rehberlik çalışmaları yürüten bir eğitim platformudur. Okul koçum, kurulduğu günden bu yana; eğitim koçluğu, özel ders, psikolog desteği sağlayarak öğrencinin tüm ihtiyaçlarına anında cevap veren bir yapı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Geniş eğitmen kadromuzla İstanbul’un her noktasında kesintisiz hizmetle çalışmalarımızı sürdürmekte, karşılaşacağımız her probleme çözüm olmaktayız. Tek gayemiz; iyi ki okul koçum var demeniz. Vizyonumuz: Firmanızın ismi, eğitim ve öğrenmenin değerini maksimize etmek ve her öğrencinin kendi potansiyelini tam olarak kullanabilmesi için gereken destek ve rehberliği sağlamak üzere dünya çapında bir lider olmayı hedeflemektedir. Teknolojiyi ve kişiselleştirilmiş öğrenme yaklaşımlarını kullanarak, öğrencilerin kendine güvenini artırmayı, başarılarını maksimize etmeyi ve hayatları boyunca devam edecek bir öğrenme aşkı geliştirmeyi hedefliyoruz. Misyonumuz: Öğrencilerin eğitimlerinde ve kişisel gelişimlerinde başarılı olmaları için onlara kaliteli ve etkili online eğitim koçluğu hizmetleri sunmaktır. Her öğrencinin eşsiz olduğunu ve her birinin farklı öğrenme stilleri, yetenekler ve hedefleri olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlama ve onları destekleme üzerine odaklanan kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz. Değerlerimiz: Öğrenci Odaklılık: Her öğrenciye eşsiz ve bireysel bir yaklaşım ile hizmet verme konusunda kararlıyız. Kalite: Eğitim koçluğumuzun kalitesini, öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için sürekli olarak iyileştiriyoruz. Yenilikçilik: Teknolojiyi ve yenilikçi öğrenme stratejilerini kullanarak, öğrencilerin öğrenme deneyimlerini kişiselleştirmek ve geliştirmek için sürekli araştırma ve geliştirme yapıyoruz. Saygı: Her öğrencinin bireyselliğine ve çeşitliliğine saygı gösteriyoruz. Onların öğrenme stillerini, yeteneklerini ve hedeflerini anlamaya ve onları desteklemeye adanmışız. Sürdürülebilirlik: Öğrencilere, hayat boyu öğrenme becerilerini geliştirebilmeleri ve başarılarını sürdürebilmeleri için gerekli araçları sağlama konusunda kararlıyız.

Anahtar Kelimeler / Keywords : -


Firmanın henüz ürünü bulunmamaktadır.


Firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.


Firmanın henüz kampanyası bulunmamaktadır.
Okul Koçum Eğitim Platformu Google Maps Haritadaki Yerimiz


Bu firma henüz haritadaki yerini belirlememiş.
Ürünlerimizden
İlanlarımızdan
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
Toplam Ürün İzlenme
:
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.
yazılım ve tasarım Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0 ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss