Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

Elektrikli Fanlı Isıtıcılar Bilgileri - Ürünleri - Kampanyaları - İlanları - Firma Profili - TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
Elektrikli Fanlı Isıtıcılar
FİRMA BİLGİLERİ / FIRM INFORMATION
05.04.2018 Tarihinde Üye Olup 405 Kere İncelendi.
Firma Bilgileri / Firm Information
Firma / Firm
:
Elektrikli Fanlı Isıtıcılar
Yetkili / Authorized
:
Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti
Telefon / Phone
:
0 212 438 56 55
Faks / Fax
:
0 212 438 56-51
Sektör / Sector
:
Isıtma Soğutma Havalandırma
Şehir / City
:
İstanbul Firma Rehberi
Web
:
E-Posta / E-mail
:
serhattektas08@gmail.com
Adres / Address
:
Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti Oruçreis Mh. Giyimkent Cd. 14. Sok. No. 61 Giyimkent Sitesi Esenler - İSTANBUL Türkiye
Fanlı Isıtıcı Nedir? Elektriğin hayatımızdaki önemi şüphe götürmezken dur durak tanımadan gelişen teknoloji ile birlikte her gün yeni teknolojik ürünler piyasaya sürülüyor. Fanlı ısıtıcılar da bu teknolojinin nimetlerinden! Oda vb. mekânları ısıtmaktan ziyade bu tip ısıtıcıların amacı mekândaki soğuk havayı biran önce kırmak, küçük mekânları ısıtmaktır. Bu küçük lakin bir o kadar pratik olan fanlı ısıtıcılar genellikle çalışma odası, ofis, şantiyeler, gişelerde ve kabinler gibi daha dar metrekaresi düşük ortamlarda yüksek yüksek verimlilikle çalışıyor. Özellikle havanın bir sıcak bir soğuk olduğu dönemlerde ısı kontrolünü elinizde tutmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca karlı kışın soğuk günlerinde ayaklarınızın altına, bilgisayarınızın yanında, aracınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat bulundukları ortamda diğer ısı kaynakları kadar yüksek ısı sağlayamazlar, bu yüzden uzun süre çalıştırmak yüksek enerji harcamasına sebebiyet verir. Faturanızı kabartır, mekândaki havayı kurutur. Ne Kadar Verimli? En çok merak edilen ve önemli konulardan biri olan verimlilik konusuna gelecek olursak, az orta yüksek olarak sınıflandırılan üç ayrı güç seçeneği olan fanlı ısıtıcıların aynı kilowatt ayarındaki diğer ürünlere göre gerçekten büyük bir verimlilik farkı gözle görülüyor. 2000 watt olan bu ısıtıcının 2500 watta kadar çıkan fanlı ısıtıcı modelleri var. Ayrıca daha geniş ağızlı ve duvar tipi olan modelleri doğalgaz enerjisi olmayan evlerde ısı sorununa rahatlıkla çözüm üretebilir. Ama kâr maksimizasyonunu en yükseğe çıkarmak istiyorsanız ısıtıcının yere konumlandırıldığı sistemler büyük bir ihtimalle ısıl konforunuz açısından daha iyi olacaktır fakat güvenlik açısından yani daha çok istem dışı kazalara sebebiyet verebileceğinden dolayı duvar tipi tercih etmek daha güvenli bir seçim olur. Kule tipi fanlı ısıtıcılar yalıtımı orta seviyeli bir mekânı 15-16 dereceye inen soğuklarda rahatlıkla 24-25 dereceye çıkarabilir. Ayrıca seramik kısa model olan fanlı ısıtıcılar ise aynı odayı aynı süreden çok kısa bir zamanda sıcaklığı 24-25 dereceye kadar çıkarabiliyor. Bugün Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla bulup oldukça cüzi rakamlara sahip olabileceğiniz bu fanlı ısıtıcılar alternatif ısı kaynaklarının yanı sıra çok pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor

Anahtar Kelimeler / Keywords : -


Firmanın henüz ürünü bulunmamaktadır.


Firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.


Firmanın henüz kampanyası bulunmamaktadır.
Elektrikli Fanlı Isıtıcılar Google Maps Haritadaki Yerimiz


Bu firma henüz haritadaki yerini belirlememiş.
Ürünlerimizden
İlanlarımızdan
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
Toplam Ürün İzlenme
:
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.
yazılım ve tasarım Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0 ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss