Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

Organik Solucan Gübresi Bilgileri - Ürünleri - Kampanyaları - İlanları - Firma Profili - TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
Organik Solucan Gübresi
FİRMA BİLGİLERİ / FIRM INFORMATION
25.01.2019 Tarihinde Üye Olup 360 Kere İncelendi.
Firma Bilgileri / Firm Information
Firma / Firm
:
Organik Solucan Gübresi
Yetkili / Authorized
:
Ahmet Akgün
Telefon / Phone
:
05445154556
Faks / Fax
:
05445154556
Sektör / Sector
:
Diğer Sektörler
Şehir / City
:
İstanbul Firma Rehberi
Web
:
E-Posta / E-mail
:
ahmetakgun0@yandex.com
Adres / Address
:
Karlıktepe Mah.Spor Cad. No:382/B Kartal/İstanbul
Son yıllarda yatırımcıların oldukça fazla dikkatini çeken solucan gübresi günümüzde bir yatırım türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Solucan gübresini bu anlamda çekici kılan, solucanların kısa sürede üremesi ve kâr oranının yüksek olmasıdır. Organik solucan gübresi veya sıvı solucan gübresi, orijinal ırk kırmızı kaliforniya solucanı siparişlerinizi https://sivisolucangubresi.org/ adresimizden verebilirsiniz. Solucan Gübresi Nedir? Gıda atıklarının solucanların sindirim sisteminden geçirilmesi ile elde edilen organik gübreye solucan gübresi denir. Solucanların dışkılarından elde edilir. Sebzelerin, meyvelerin ve bitkilerin dayanıklılığını ve kalitesini artırdığı gibi ürünlerden daha fazla verim alınmasını da sağlamaktadır. Ayrıca bitkilerin köklerinde meydana gelecek olası hastalıklara karşı da direnç sağlar. Toprağın biyolojik yapısını düzenleyerek asit baz dengesini de sağlar ve toprağı organik madde bakımından zenginleştirir. Tüm bunlarında yanında bilindiği üzere kimyasal içerikli gübreler toprağı kirletmektedir; fakat solucan gübresi organik olduğu için hem ekolojiktir hem de toprağı kirletmez ve verimsiz toprağı canlandırır. Kimyasal gübreler de verimliliği artırmak için üretilmiştir, ancak toprağı kirlettikleri için uzun vadede oldukça zararlı bir uygulama olmaktadır. Kırmızı kaliforniya solucanı bu sektörün olmazsa olmazıdır. Solucan Gübresi Yapımı Organik solucan gübresi fiyatı için bizimle iletişime geçebilir, ayrıca sıvı gübre, organik gübre, çim gübresi, bitki gübresi, solucan fiyatları, solucan gübresi üretimi gibi bilgiler için mutlaka bizlerle irtibata geçiniz. Organik solucan gübreciliğinde uygun ortam şartları sağlanarak ciddi miktarda solucan gübresi elde edilebilmektedir. Bu şekilde ortalama bir sene içinde solucan sayısı yirmi kat artabilmektedir. Üreticiler, solucan gübresinin bozulmayan özelliği ve kârlı bir yatırım olması nedeniyle solucan gübresi üretimini tercih etmektedirler. Ayrıca solucan gübresi ham maddesinin bir maliyeti yoktur. Tarım Bakanlığı’nın kimyasal gübreden organik gübreye geçişe destek veriyor olması da önem arz etmektedir. Yalnızca üreticilerin solucan gübresi yapımında biraz sabretmesi gerekebilir. Solucan Gübresi Üretim Tesisi Uygun ortam sağlandığında solucanların çok hızlı üremesi söz konusudur. Bu yüzden tesis kurmak isteyenlerin öncelikle kapalı bir alana ihtiyacı vardır. Zira solucanlar direkt güneş ışığına maruz kaldığında kısa sürede ölmektedir. Ayrıca solucanlar belirli sıcaklık derecesinde hem daha çok üremekte hem de daha çok gübre meydana getirmektedir. Bu yüzden solucan gübresi üretim tesisi kurmak için hava koşullarına dayanıklı betondan bir alana ihtiyaç vardır.

Anahtar Kelimeler / Keywords : -


Firmanın henüz ürünü bulunmamaktadır.


Firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.


Firmanın henüz kampanyası bulunmamaktadır.
Organik Solucan Gübresi Google Maps Haritadaki Yerimiz


Bu firma henüz haritadaki yerini belirlememiş.
Ürünlerimizden
İlanlarımızdan
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
0
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
Toplam Ürün İzlenme
:
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.
yazılım ve tasarım Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0 ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss