Hemen arayın. Buradan web sitenize link verelim. Hem müşterileriniz doğrudan size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfaya yükselsin.

SAYIN APARTMAN YÖNETİCİLERİNİN & MÜLKSAHİPLERİNİN(DİKKATİNE) - EHLİ UZMAN İNŞAAT YAPI UYGULAMA İZOLASYON & DEKORASYON MERKEZİ. - İlan Detay TÜRKİYE FİRMA REHBERİ ;

ARAMA MOTORU
Arama Türü
:
Anahtar Kelime
:
Kurumsal Firma Girişi
E-Posta :
Sifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretciler İle iletişimde kal.
NEDEN GOLD ÜYELİK?
Aramıza Yeni Katılan Firmalar.
Yeni Firmaları Görüntülemektesiniz.
EHLİ UZMAN İNŞAAT YAPI UYGULAMA İZOLASYON & DEKORASYON MERKEZİ.
SAYIN APARTMAN YÖNETİCİLERİNİN & MÜLKSAHİPLERİNİN(DİKKATİNE)
İLAN BİLGİLERİ
18.03.2013 Tarihinde Eklendi 2111 Kere İncelendi.
İlan'a Ait Bilgiler.
İlan Sahibi Firma
:
EHLİ UZMAN İNŞAAT YAPI UYGULAMA İZOLASYON & DEKORASYON MERKEZİ.
İlan Başlığı
:
SAYIN APARTMAN YÖNETİCİLERİNİN & MÜLKSAHİPLERİNİN(DİKKATİNE)
İlan Türü
:
Seri İlan
Şehir
:
İstanbul Firma Rehberi
Firma E-Posta
:
ehli-uzmaninsaat@hotmail.com
Firma Web Sitesi
:
www.ehli-uzmaninsaat.com
Firma Telefon Numarası
:
2164518930-5454039060
İlan İstatistik
:
18.03.2013 Tarihinde Eklendi 2111 Kere İncelendi.
Firma Adres
:
Şeyhli mah sanayi cad no 9/pendik/istanbul
SAYIN DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ BİR TAŞLA ÜÇ KUŞ VURMA MİSALİ BİR UYGULAMA ÜÇ UYGULAMAYI BERABERİNDE DESEM İNANMIYACAKSINIZ AMA GERÇEK.!. ÜÇÜ BİR ARADA ISI SES YANGIN TEK MAMÜL % YÜZ GARANTİLİ %70 ISI TASARRUFU SAGLAYAN NEM KÜF BÖCEK SORUNLARINI KÖKÜNDEN ÇÖZEN BİNANIN GARANTİSİ KADAR GARANTİLİ DİR. ÜRÜNÜMÜZ BOR MADENİNDEN ÜRETİLMİŞ OLUP 7.YILDAN BUTARAFA TÜRKİYE GENELİMİZE UYGULANMAKTADIR. AYRICA BU ÜRÜN AVRUPADA 10.YILDIR KULLANILMAKTAYDI TÜRK İŞBİRLİGLE KONYAYA 30.BİN DÖNÜM ARAZİYE FABRİKASI KURULMUŞ OLUP 7.YILDIR ÜRETİM YAPMAKTADIR 2014 TEN SONRA BİNALARA KESİNLİKLE YANCI ÖZELLİGİ OLAN ÜRÜNLERE YENİ YÖNETMENLİG E GÖRE UYGULAMA İZNİ KALKMAKTADIR . ÜRÜNÜMÜZ FİYAT OLARAKTA MAKÜL FİYATLARDADIR PİYASA GENELİNDEKİ ÜRÜNLERLE YARI YARIYADIR. ÜRÜNÜMÜZÜN ÜÇ ÖZELLİGİ OLMASI SEBEBİYLE KULLANIM ALANLARI)ÇATI ALTI BETON ÇATI ALTI TAHTA BODRUM KATLARDA BETON VE BİNA İÇİNDE ISI SES PROBLEMELRİ OLAN ALANLARDA KAÇINILMAZ ÜRÜNDÜR ÇÜNKÜ PROBLEMİ KÖKÜNDEN ÇÖZÜYOR SORUN YAŞATMIYOR YILLAR YILI(ŞİMDİ SIRA SİZDE SORUNU OLAN DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ BEKLİYORUZ KALİTELİ İŞ UYGUN FİYAT ÖMÜR BOYU GARANTİ SORUNSUZ. ARAYIN CEVAPLIYALIM ARAYIN TEKLİF VERELİM ARAYIN SORUNLARINIZA ÇARE BULALIM. 35.YILLIK BİLGİ VE BİRİKİMİMİZLE TEKNOLOJİLERİN YENİLİKLERİYLE ÇÖZEMİYECEGİMİZ HİÇ BİR İŞ YOKTUR. DANIŞMA HATTI:0216-451 89 30 ISI İZOLASYON UZMANI MEHMET ARSLAN Çağ Müh. Mim. İnş. Tic. Ltd. şti. 1999 yılında mühendislik ve inşaat alanında hizmet vermek için kurulmuştur. 2005 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak Konya’daki fabrikasında CelluBOR markası ile bor katkılı selülozik yalıtım malzemesini üretmeye başlamıştır. Dünyanın küresel ısınma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı, ısıtma ve soğutma maliyetlerinin arttığı günümüzde ısı yalıtımının gerekliliği öne çıkmıştır. Firmamız bu doğrultuda alternatif enerji kaynaklarımızın kullanımına dikkat çekerek , yeni,yerli , doğal ve aynı zamanda insan ve çevre sağlığını dikkate alan malzemelerin Türkiye’de üretilmesinde öncülük etmiştir. CelluBOR’un üretiminde geri dönüştürülmüş atık kâğıt ve bor mineralleri kullanılarak milli ekonomiye katkı sağlanmaktadır. Çağ Mühendislik; artan iç ve dış ticaret hacminden dolayı müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için şirket yönetim birimini 2008 yılında İstanbul’a taşımıştır. Çağ mühendislik olarak vizyonumuz; CelluBOR yalıtım malzemesi ile yurt çapında yalıtım bilincini uyandırmak , ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltmak,konforu arttırmak , çevreye zararlı etkileri azaltmaktır. Bilinen ısı ve su yalıtımlarının yanı sıra ses ve yangın yalıtımına dikkat çekmek , doğaya ve çevreye duyarlı malzemeleri yaygınlaştırmaktır.
İstanbul Firma Rehberi'dan Olup 161 Kez İncelendi.
18.03.2013
Ürünlerimizden
Kampanyalarımızdan
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
0
Toplam İlanımız
:
1
Toplam Kampanyamız
:
0
Toplam İlan İzlenme
:
2112
Toplam Ürün İzlenme
:
Toplam Kamp.İzlenme
:
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Tüm hakları TURKİYE FİRMA REHBERİ.COM'a aittir. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden içerik kullanılamaz. TÜRKİYE FİRMA REHBERİ "normal üyelik" ücretsizdir.

Bu web sitesi Lider Design'a yaptırılmıştır. L & D Firma Rehberi V.2.0
ile güçlendirilmiştir.
LiderDesign Web Yazilim HizmetleriValid XHTML 1.0 Transitional                İlanlar Rss